Zimska liga za starše igralcev vseh naših ekip

V klubu smo se odločili, da na novi umetni travi organiziramo tudi malo rekreacije za starše naših ekip. V drugi polovici novembra in v decembru bo potekala nogometna liga. Igralni dan bo torek od 19:15 do 21:00. Prijavnina ekipe je 50 EUR, ki pa bo v celoti namenjena za organizacijo lige in zaključno srečanje vseh udeležencev zimske lige po finalni tekmi.

Ekipe staršev se prijavijo pri trenerju svoje ekipe do 13.11.2018, kjer poravnajo tudi prijavnino. Trener prinese v torek 13.11. na klubski sestanek denar in prijavi ekipo.

Zimska liga za starše: 1. KROG SE IGRA 20.11.

Sistem tekmovanja je odvisen od števila prijavljenih ekip. V primeru majhnega števila bo sistem vsak z vsakim, v primeru velikega števila  ekip pa  bodo ekipe razdeljene po 4 v skupino in na koncu razigravanje na izpadanje.

Igralni sistem bo 5 + 1 na polovici igrišča in gole 5 x 2 m.  Na igrišču mora biti celo tekmo tudi vsaj ena ženska, saj je turnir staršev.

Čas igranja je 2 x 12 minut s 3 minutnim odmorom.

Starši, ki imajo otroke v dveh ali več  ekipah lahko igrajo za več ekip.

Prijave so odprte, VABLJENI starši ekip vrtec, U7, U8, U9, U10, U11, 12 Zlati, U12 Črni, U13 Zlati, U13 Črni, U15 Zlati, U15 Črni, U17 in U19.