Zimske priprave – Čatež 2020

Priprave NK Dren Vrhnika »Čatež 2020«

Tudi v tej sezoni se bodo klubske priprave odvijale na preverjeni lokaciji, v Termah Čatež.

• Za selekcije U15, U17 in U19 bodo potekale v času od nedelje, 1.3.2020 do srede, 4.3.2020.
  • Za selekcije U9, U10, U11, U12 in U13 pa v času od nedelje, 15.3.2020 do srede, 18.3. 2020.

Cena priprav je enaka kot lani, 175 EUR na udeleženca.

Povezava do informacij o objektu, kjer bomo nastanjeni v Termah Čatež se nahaja tukaj.

Na priprave se bomo odpravili zjutraj in že prvi dan izpeljali dnevni program v celoti.

Cena priprav v Čatežu znaša 175 EUR ter vključuje:

• namestitev s polnim penzionom (zajtrk, kosilo, večerja) v hotelu ČATEŽ***
  • uporabo hotelskega bazena in fitnesa
  • avtobusni prevoz
  • uporabo nogometnih terenov
  • organizacijo prijateljskih tekem
  • v času bivanja enkraten vstop v Zimsko Termalno Riviero
  • strokovni kader

Kot vsako leto, bomo tudi letos organizirali tekme z vrstniki iz domačih in tujih klubov.

Popusta za drugega, tretjega otroka v družini ni, cena je za vse enaka.

Kraj odhoda in prihoda je parkirišče pred ŠP na Vrhniki. Vsa dodatna obvestila bodo pravočasno objavljena na spletni strani.

Šole bodo obveščene o udeležbi otrok na pripravah, vendar morate starši odsotnost otrok opravičiti sami.

Za prijavo natisnite in izpolnite priloženo prijavnico in jo oddajte trenerju svoje selekcije.

Prijave sprejemamo do 20. 11. 2019.

Plačilo je možno v treh obrokih.  Prvi obrok 75 EUR, najkasneje do 20.12.2019, drugi obrok 50 EUR, najkasneje do 20.01.2029, tretji obrok 50 EUR, pa najkasneje do 20.02.2020. V primeru plačila v enem znesku, je potrebno celoten znesek plačati do 31. 1. 2020. Obveznost za plačilo vam bo posredovana na elektronski naslov.

Nogometne priprave so pomemben del sezone in v klubu želimo, da se jih udeleži kar največje število otrok. Program dela želimo izpolniti v celoti, zato  je nujna zadostna prisotnost vsake selekcije oz. starostne skupine. V primeru premajhnega števila prijavljenih otrok v posamezni selekciji bomo poskušali selekcije zapolniti z drugimi otroci enake starostne skupine, če pa to ne bo mogoče, bomo priprave za to selekcijo odpovedali.

Za vsa pojasnila se obrnite na svoje trenerje ali pa pošljite mail na info@nkdren-vrhnika.si